کنترل از راه دور دما و رطوبت سالن های مرغداری با اس ام اس

کنترل از راه دور دما و رطوبت سالن های مرغداری با اس ام اس

کنترل دما و رطوبت در سالن های مرغداری و پرورش پرندگان؛از اهمیت ویژه ای برخوردار است.به کمک این دستگاه می توان با دقت بالا مقدار دما و رطوبت سالن های مرغداری را کنترل نمود.

جزییات بیشتر

پاردیک سیستم

( 0 تعداد نظرات: )
 خواندن   0   نظرات 

کنترل دما و رطوبت مرغداری ها از راه دور

کنترل دما و رطوبت در سالن های مرغداری و پرورش پرندگان؛از اهمیت ویژه ای برخوردار است.اندکی تغییر در مقادیر دما و یا رطوبت می تواند باعث ایجاد صدمات و خسارت های مالی فراوان شده و مشکلات بسیاری را برای صاحب مرغداری فراهم آورد.

توسط دستگاه کنترل از راه دور با اس ام اس پاردیک سیستم و اتصال سنسورهای اندازه گیری دما و رطوبت به این دستگاه؛ کاربر می تواند پارامترهای دما و رطوبت واحد های مرغ داری را دقت بالا کنترل نموده و در صورت لزوم اقدام به فعال سازی سیستم های گرمایشی؛سرمایشی و یا تهویه نماید.
با اتصال سنسورهای رطوبت و آمونیاک می توان به طورکامل پارامترهای مورد نظر را تحت کنترل درآورد تا از بروز هر گونه ضرر و زیانی که ممکن است در صورت تغییر ناخواسته موارد مذکور پیش آید جلوگیری شود.

در صورتی که به هر دلیلی مقادیر دما یا رطوبت در سالن مقداری تحت کنترل ؛ از مقدار تعیین شده بیشتر یا کمتر شود؛دستگاه با ارسال یک اس ام اس هشدار دهنده به فرد مسئول یا کاربر سیستم؛ این موضوع را به وی اطلاع می دهد تا وی بتواند در حدالاقل زمان نسبت به رفع مشکل مبادرت ورزد.                                                                                  
لازم به ذکر است با توجه به مجهز بودن دستگاه کنترل از راه دور با اس ام اس به خروجی های متعدد 220 ولت کاربر می تواند علاوه بر کنترل و نظارت بر مقدار دقیق دما و رطوبت ؛ از راه دور و بدون نیاز به حضور در محل اقدام به روشن و خاموش کردن دستگاه های تهویه و یا سیستم های سرمایشی؛گرمایشی نماید.پاسخ گویی به سوالات شما را وظیفه خود میدانیم.با ما تماس بگیرید. 

برای این محصولی نظری موجود نیست
افزودن نظر جدید
ساعات كاري فروشگاه