تولیدکننده ها

تماس با ما

پاسخگويي به سوالات شما را وظيفه خود مي دانيم.لطفا با ما تماس بگيريد.

تلفن09115998089--013-44568652

ارسال سوال از طريق ايميل

خبرنامه

ماژول کارت خوان RFID مدل Cool Reader MK1

ماژول کارت خوان RFID مدل Cool Reader MK1

ماژول کارت خوانRFID Cool Reader MK1  جهت کار با انواع transponder های 125KHz نوع EM4100  طراحی و تولید شده است.

جزییات بیشتر

پاردیک سیستم

( 1 تعداد نظرات: )
 خواندن   1   نظرات 

ماژول کارت خوان آر اف آی دی Cool Reader MK1 RFID جهت کار با انواع transponder های 125KHz نوع EM4100  طراحی و تولید شده است.

ترسپوندرهای  اين كارت خوان RFID در انواع کارت های معمولی؛ thick card  ؛ جاسوییچی و تگ به قیمت بسیار پایین در اکثر فروشگاه ها موجود بوده و کاربر می تواند بسته به نیاز خود از هر یک از آنها استفاده نماید.بیشترین برد خواندن ماژول در صورت استفاده از کارت های معمولی و یا Thick card بدست می آید.به عبارتی هرچه اندازه ترنسپوندر استفاده شده بزرگ تر باشد ؛ برد نیز بیشتر خواهد شد.

برخلاف سایر ماژول های RFID مشابه موجود در بازار که فاقد سیم پیچ خارجی بوده و نیز برد خواندن محدودی بین 3 تا 5 سانتی متر دارند این ماژول همراه با آنتن خارجی کاملا تیون شده ارائه می شود و از برد خواندن بالایی هم برخوردار است(بین 9 تا 12 سانتی متر).همچنین ماژول مجهز به بازر و LED روی برد می باشد.

کاربر می تواند اين ماژول RFID را مستقیما از طریق پایه خروجی TXD(RS232) به رایانه متصل نموده و از طریق برنامه hyper terminal شماره کارت را مشاهده نماید و یا اینکه با اتصال پایه خروجی TXD(TTL) به میکروکنترلر ؛ اعمال خاص و مورد نظر خود را انجام دهد.هر دو خروجی مذکور به طور مستقیم به کامپیوتر و یا میکروکنترلر متصل می شوند ؛ به عبارتی دیگر برای اتصال به کامپیوتر و یا میکروکنترلر نیازی به استفاده از مبدل های سطح ولتاژ Max232 نیست.

برای راحتی کاربران دو سورس مختلف به دوزبان C و Basic و نیز فایل راهنمای جامع ؛  همراه ماژول ارائه می شود.کد C  ارائه شده توسط کامپایلر codevision  نسخه V2.05.3 Standard و کد basic توسط کامپایلر bascom  نسخه V1.11.9.8 نوشته شده است.

به لحاظ کارائی ؛هر دو سورس کد ارائه شده ؛مشابه بوده و کار یکسانی انجام می دهند. سورس کد ارائه شده تنها برای آشنایی کاربر با طرز کار ماژول و بدست آوردن ایده ای جهت استفاده از آن می باشد.بنابراین سعی شده تا حد امکان ساده و قابل فهم باشد.وظیفه توسعه و گسترش سورس کد به عهده کاربر می باشد.به دلیل ارائه راهنمای کامل و سورس کد ؛ بهترین انتخاب برای محققین و دانشجویان  و نیز کلیه افرادی است که می خواهند از آن برای پروژه های صنعتی استفاده کنند.

تولید این محصول متوقف گردیده است در صورت تمایل می توانید مستندات کامل پروژه را خریداری نمایید. 


سوال دارید؟ با ما تماس بگیرید

  • امكان تغيير مشخصات بسته به نياز مشتري: بله
  • ولتاژ تغذيه: 8 الي 12 ولت
  • فركانس كاري: 125KHz
  • نوع كارت هاي قابل شناسايي: كليه كارت هاي سازگار با EM4100
  • فاصله خواندن: 9 تا 12cm بسته به نوع كارت
  • سرعت انتقال اطلاعات: 9600b/S
  • رابط خروجي: سريال TTL و RS232
1 امتیاز کاربران
Overall
By
on 24-Mar-2017
( پنج ستاره )

افزودن نظر جدید