دیتالاگر کامیون یخچالی
  • دیتالاگر کامیون یخچالی

دیتالاگر کامیون یخچالی

دیتالاگر ترموگراف کنترل و ثبت دما و رطوبت در کامیون های یخچال دار جهت کنترل دمای کامیون گوشت ؛ثبت و آلارم دمای کامیون حمل ماهی و میگو و مواد غذایی

  •  کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است
  • در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد
  • جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید

دیتالاگر کامیون یخچالی 

جهت کنترل ؛ ثبت و پایش دما و رطوبت در کامیون های حمل گوشت ؛ ماهی و میگو و کلیه مواد غذایی حساس به دما ؛ نیاز به دستگاه دیتالاگر و ترموگراف خواهیم داشت.

دستگاه مورد استفاده باید از دقت بسیار بالایی برخوردار بوده و بتواند داده های دما و رطوبت خودروی در حال حرکت را به دقت پردازش و ثبت کرده و در صورت هر گونه افزایش / کاهش دما خارج از محدوده مجاز تنظیمی ؛ کاربران سیستم را از بروز مشکل آگاه نماید.بدین ترتیب می توان به سرعت و در کمترین زمان ممکن وارد عمل شد و از هر گونه فساد و خرابی مواد غذایی در حال حمل ممانعت نمود.

امکانات و قابلیت های سیستم دیتالاگر DM-701

دستگاه دیتالاگر DM-701 انتخابی ایده آل جهت نصب در کلیه خودروهای یخچالی می باشد.این دستگاه علاوه بر ثبت دما و رطوبت ؛ امکان هشدار از طریق ارسال پیامک و تماس تلفنی با کاربران را نیز دارد.

از آنجا که برخی از کامیون های یخچال دار از چند بخش مجزا ؛ جهت حمل همزمان چند ماده غذایی مختلف تشکیل شده اند ؛ لذا دستگاه DM-701 قابلیت پایش و کنترل تا هشت نقطه دمای مجزا را داشته و می تواند دمای هر بخش از کامیون را به صورت مجزا و با دقت بالا کنترل نماید.

کنترل دما و رطوبت و دیتالاگر ثبت دما کامیون یخچالی

به محض افزایش دما و رطوبت در هر یک از بخش های کامیون ؛ دستگاه سریعا از طریق ارسال پیامک و تماس تلفنی به کاربران اطلاع رسانی نموده و هم چنین داده های دمایی هر بخش از کامیون را نیز به صورت مجزا بر روی نمودار به نمایش درخواهد آورد.

امکان مانیتورینگ کلیه کامیون ها و خودروهای متعلق به یک شرکت از طریق بستر مانیتورینگ یکپارچه تحت وب و هم چنین امکان باز و بست کردن درب کابین عقب خودرو از راه دور از دیگر قابلیت های منحصر به فرد دستگاه دیتالاگر هوشمند DM-701  می باشد.

این محصول با ضمانت های زیر ارائه می شود(بر روی تصویر کلیک کنید)

گارانتی محصولات پاردیک

PS45321091

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

chat نظرات (0)