دیتالاگر کامیون یخچالی
  • دیتالاگر کامیون یخچالی

دیتالاگر کامیون یخچالی

دیتالاگر ترموگراف کنترل و ثبت دما و رطوبت در کامیون های یخچال دار جهت کنترل دمای کامیون گوشت ؛ثبت و آلارم دمای کامیون حمل ماهی و میگو و مواد غذایی

  •  کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است
  • در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد
  • جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید

دیتالاگر کامیون یخچالی 

جهت کنترل ؛ ثبت و پایش دما و رطوبت در کامیون های حمل گوشت ؛ ماهی و میگو و کلیه مواد غذایی حساس به دما ؛ نیاز به دستگاه دیتالاگر و ترموگراف خواهیم داشت.

دستگاه مورد استفاده جهت ثبت و کنترل دمای مانتینر خودرو ؛ می بایست از دقت بسیار بالایی برخوردار بوده و بتواند داده های دما و رطوبت خودروی در حال حرکت را به دقت پردازش و ثبت کرده و در صورت هر گونه افزایش / کاهش دما خارج از محدوده مجاز تنظیمی ؛ کاربران سیستم را از بروز مشکل آگاه نماید.بدین ترتیب می توان به سرعت و در کمترین زمان ممکن وارد عمل شد و از هر گونه فساد و خرابی مواد غذایی در حال حمل ممانعت نمود.

امکانات و قابلیت های سیستم دیتالاگر DM-701

دستگاه دیتالاگر DM-701 انتخابی ایده آل جهت نصب در کلیه خودروهای یخچالی می باشد.این دستگاه علاوه بر ثبت دما و رطوبت ؛ امکان هشدار از طریق ارسال اس ام اس و تماس تلفنی با کاربران را نیز دارد.

از آنجا که برخی از کامیون های یخچال دار از چند بخش مجزا ؛ جهت حمل همزمان چند ماده غذایی مختلف تشکیل شده اند ؛ لذا دیتالاگر DM-701 قابلیت پایش و کنترل تا هشت نقطه دمای مجزا را داشته و می تواند دمای هر بخش از کامیون را به صورت مجزا و با دقت بالا کنترل نماید.

کنترل دما و رطوبت و دیتالاگر ثبت دما کامیون یخچالی

به محض افزایش دما و رطوبت در هر یک از بخش های کامیون ؛ دستگاه سریعا از طریق ارسال پیامک و تماس تلفنی به کاربران اطلاع رسانی نموده و هم چنین داده های دمایی هر بخش از کامیون را نیز به صورت مجزا بر روی نمودار به نمایش درخواهد آورد.

امکان مانیتورینگ کلیه کامیون ها و خودروهای متعلق به یک شرکت از طریق بستر مانیتورینگ یکپارچه تحت وب و هم چنین امکان باز و بست کردن درب کابین عقب خودرو از راه دور از دیگر قابلیت های منحصر به فرد دستگاه دیتالاگر هوشمند DM-701  می باشد.

این محصول با ضمانت های زیر ارائه می شود(بر روی تصویر کلیک کنید)

گارانتی محصولات پاردیک

PS45321091

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

chat نظرات (1)
رتبه