ترموستات دمای کوره
  • ترموستات دمای کوره
  • کنترل دمای کوره PT-100

کنترل دمای کوره | ترموستات کوره

قیمت و مشخصات دستگاه کنترل دمای کوره ترموستات دمای کوره با امکان ارسال پیامک و قابلیت کار در کوره پخت رنگ ؛ کوره ریخته گری ؛ کوره ذوب فلز و کوره آجر

  •  کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است
  • در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد
  • جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید

کنترل دمای کوره | ترموستات کوره

با توجه به دمای بسیار زیاد کوره های صنعتی و به دلیل اینکه عملا امکان استفاده از سنسورهای معمولی جهت کنترل دما میسر نمی باشد ؛از ترموکوپل های دقیق صنعتی جهت کنترل دما در کوره هایی چون کوره های ذوب و احیای فلزات ؛ کوره ریخته گری ؛ کوره پخت رنگ و کوره پخت آجر ؛ سفال و سرامیک استفاده می شود.

ترموستات کنترل دمای کوره پاردیک سیستم مدل TM-2037 یک محصول ایده آل با تضمین عملکرد صحیح و بدون خطا در محیط های صنعتی می باشد که امکان کنترل دما در محدوده 0 الی 1000 و هم چنین 0 تا 1800 درجه.(مقدار نهایی دما توسط بازه اندازه گیری ترموکوپل محدود خواهد شد). را داشته و قادر است علاوه بر کنترل دما ؛ مقدار دما را نیز را بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل و از طریق ارسال پیامک روی موبایل کاربر به وی گزارش نماید.

کنترل دمای ترموکوپل از راه دور

*ارسال سریع گزارش  آلارم دما روی موبایل کاربر*

ترموستات کوره TM-2037 در مدل های یک و دو سنسوره طراحی و تولید شده که قابلیت کنترل و نظارت بر دمای دو کوره مجزا از یکدیگر را با دقت 1 درجه سانتی گراد داشته و در صورتی که به هر دلیلی دمای هر یک از کوره های تحت کنترل از محدوده مجاز تعیین شده خارج شود؛دستگاه سریعا از طریق ارسال اس ام اس هشدار روی گوشی موبایل کاربر ؛  وی را از بروز مشکل آگاه خواهد کرد.

امکان گزارش گیری لحظه ای از مقدار دقیق دمای کوره توسط کاربر و از طریق نرم افزار اندروید ؛  هشدار خودکار قطع برق و هم چنین تشخیص هوشمند قطع یا خرابی ترموکوپل از دیگر قابلیت های این سیستم می باشد.

موارد کاربر دستگاه ترموستات و کنترل دمای کوره پاردیک سیستم مدل TM-2037:

کنترل دمای کوره پخت آجر ؛سفال و سرامیک

● کنترل دمای کوره های پیش گرم و کوره های پخت رنگ

کنترل دمای کوره ذغال 

کنترل دما در کوره های اکتریکی و کوره های القایی

کنترل دمای کوره ذوب فولاد و سایر فلزات 

کنترل دمای کوره پیش گرم کن و ذوب شیشه

قابل استفاده بر روی کلیه کوره های الکتریکی و گازی

این محصول با ضمانت های زیر ارائه می شود(بر روی تصویر کلیک کنید)

گارانتی محصولات پاردیک

PS45321053

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

chat نظرات (3)
رتبه