ترموستات دمای کوره
  • ترموستات دمای کوره
  • کنترل دمای کوره PT-100

کنترل دمای کوره | ترموستات کوره

ترموستات و کنترلر دمای کوره وسیله ای جهت کنترل و اندازه گیری دما در کوره های صنعتی نظیر کوره های ذغال ؛کوره ریخته گری و کوره ذوب فلزات می باشد که با استفاده از ترموکوپل های دقیق صنعتی دما را اندازه گیری کرده و به سیستم تحت کنترل ارسال می کند.

  •  کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است
  • در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد
  • جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید

کنترل دمای کوره | ترموستات کوره

با توجه به دمای بسیار زیاد کوره های صنعتی و به دلیل اینکه عملا امکان استفاده از سنسورهای معمولی جهت کنترل دما میسر نمی باشد ؛از ترموکوپل های دقیق صنعتی جهت کنترل دما در کوره هایی چون کوره های ذوب و احیای فلزات ؛ کوره ریخته گری ؛ کوره ذغال و کوره پخت آجر سفال و سرامیک استفاده می شود.

ترموستات دمای کوره پاردیک سیستم مدل TM-2037 یک محصول ایده آل با تضمین عملکرد صحیح و بدون خطا در محیط های صنعتی می باشد که امکان کنترل دما در محدوده 0 الی 1000 درجه را داشته و قادر است علاوه بر کنترل دما ؛ مقدار دما را نیز را بدون نیاز به حضور فیزیکی در محل و از طریق ارسال اس ام اس روی موبایل کاربر به وی گزارش نماید.

کنترل دمای ترموکوپل از راه دور

*ارسال سریع گزارش  آلارم دما روی موبایل کاربر*

ترموستات کوره TM-2037 در مدل های یک و دو سنسوره طراحی و تولید شده که قابلیت کنترل و نظارت بر دمای دو کوره مجزا از یکدیگر را با دقت 1 درجه سانتی گراد داشته و در صورتی که به هر دلیلی دمای هر یک از کوره های تحت کنترل از محدوده مجاز تعیین شده خارج شود؛دستگاه سریعا از طریق ارسال پیامک روی گوشی موبایل کاربر وی را مطلع خواهد نمود.

امکان گزارش گیری لحظه ای از مقدار دقیق دمای کوره توسط کاربر و از طریق نرم افزار اندروید از دیگر قابلیت های این سیستم می باشد

موارد کاربر دستگاه ترموستات و کنترل دمای کوره پاردیک سیستم مدل TM-2037:

کنترل دمای کوره پخت آجر ؛سفال و سرامیک

کنترل دمای کوره ذغال 

کنترل دمای کوره ذوب فولاد و سایر فلزات

کنترل دمای کوره پیش گرم کن و ذوب شیشه

و....

این محصول با ضمانت های زیر ارائه می شود(بر روی تصویر کلیک کنید)

گارانتی محصولات پاردیک

PS45321053

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

chat نظرات (2)
رتبه