دزدگیر ترانس  موتور آب و کابل برق - 1
  • دزدگیر ترانس  موتور آب و کابل برق - 1

دزدگیر ترانس موتور آب و کابل برق

دزدگیر ترانس جهت جلوگیری از سرقت ترانس ؛ دزدی موتور آب ؛ دزدی کابل و ترانس برق با دستگاه ضد سرقت موتور و ترانس قابل استفاده در مزارع کشاورزی و کارخانجات

  •  کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است
  • در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد
  • جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید

دزدگیر ترانس و کابل برق

دزدی و سرقت گاه و بیگاه ترانس برق ؛کابل برق و موتور آب یکی از مشکلاتی است که چندسالی است که به مشکلات کشاورزان و باغداران افزوده شده است به توجه به قیمت بسیار بالای هر یک از این تجهیزات ؛ وقوع این مشکل می تواند خسارت های مالی سنگین را به کشاورز تحمیل نماید.البته این مشکل صرفا مختص کشاورزان نبوده بلکه به کرات در مراکز صنعتی ؛ کارخانجات و نیز شهرک های صنعتی نیز ؛ دیده میشود.

با استفاده از دستگاه ضد سرقت کابل و ترانس محصول شرکت پاردیک به راحتی می توان از وقوع این مشکل جلوگیری نمود.علاوه بر این دستگاه مجهز به خروجی های رله ای مجزا می باشد که امکان آبیاری از راه دور را نیز میسر می سازد

مشخصات و قابلیت های دستگاه دزدگیر ترانس و موتور آب:

دستگاه دزدگیر کابل و ترانس محصول شرکت پاردیک و با طراحی صنعتی و تضمین عملکرد بدون خطا بوده و موجبات آسودگی خاطر کشاورز و باغدار را فراهم می سازد.

این سیستم به محض تشخیص احتمال سرقت و یا ورود افراد غیرمجاز به داخل مزرعه ؛ فضای مجموعه یا کارخانه ؛ سریعا با کاربران تعریف شده در دستگاه تماس تلفنی گرفته و ایشان را در جریان خطر قرار میدهد . هم چنین در صورت نیاز امکان روشن کردن آژیر خطر نیز میسر می باشد.استفاده از قطعات و باتری با کیفیت بالا تضمین می کند که به هیچ عنوان دستگاه دچار خطا در عملکرد نشده و هم چنین پیام های اشتباه ارسال نکند.

ازدیگر قابلیت های دستگاه دزدگیر کابل و ترانس می توان به آبیاری زمین از راه دور اشاره کرد که امکان آبیاری با تایمر قابل تنظیم را داشته که پس از تکمیل فرآیند آبیاری به صورت خودکار موتور را خاموش کرده و پیامک تایید خاتمه آبیاری را به کشاورز ارسال می کند.

امکان کنترل سطح آب درون استخر برای مواردی که آبیاری از طریق مخزن یا استخر انجام می شود از دیگر قابلیت های این محصول می باشد.

این محصول با ضمانت های زیر ارائه می شود(بر روی تصویر کلیک کنید)

گارانتی محصولات پاردیک

PS45321055

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

chat نظرات (2)
رتبه