ترموگراف و دیتالاگر تونل انجماد
  • ترموگراف و دیتالاگر تونل انجماد
  • ترمومتر و کنترل دمای تونل انجماد

ترموگراف و کنترل دمای تونل انجماد

ترموگراف و دیتالاگر تونل انجماد جهت ثبت و کنترل دمای دقیق تونل انجماد و  تونل پیش سرد در صنایع غذایی و صنایع محصولات فریزری با امکان ارسال اس ام اس

  •  کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است
  • در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد
  • جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید

ترموگراف و کنترل دمای تونل انجماد

تونل انجماد جهت انجماد سریع مواد غذایی و پروتئینی و به منظور حفظ کیفیت محصول نهایی ؛ جلوگیری از به هم چسبیدن محصول و هم چنین پیشگیری از تشکیل کریستال های بزرگ یخ در آن مورد استفاده قرار میگیرد.

کنترل مقدار دقیق دما در این پروسه ازاهمیت ویژه ای برخوردار بوده و عملا کیفیت محصول نهایی وابسته به کنترل دقیق دمای محصول طی پروسه انجماد است.

انجماد سریع عموما در دمای 35- درجه انجام می شود ؛ مدت زمان قرارگیری محصول درون تونل بسته به نوع و شیوه عملکرد تونل متفاوت بوده اما در نهایت این زمان باید به گونه ای تنظیم گردد که دمای بخش مرکزی گوشت به 18-  درجه سانتی گراد برسد.

دیتالاگر و کنترل دمای تونل انجماد ماهی

به کمک دستگاه ترموگراف هوشمند DM-701 محصول شرکت پاردیک پروسه کنترل و نظارت بر دمای تونل انجماد به سادگی قابل اجرا بوده و داده های دمایی هر مرحله از فرآیند تولید ؛ قابل مشاهده و پیگیری توسط اپراتور می باشد.

با توجه به اینکه دیتالاگر DM-701 از نوع دیتالاگرهای آنلاین می باشد ؛ بنابراین اپراتور سیستم به سادگی می تواند از طریق مانیتور نصب شده در اتاق کنترل بر دمای دقیق کل فرآیند تولید ؛نظارت کامل داشته باشد.دیتالاگر DM-701 می تواند علاوه بر دما عملکرد صحیح ماشین آلات و تجهیزات را نیز کنترل نموده و به محض وقوع خطا و فالت های سیستمی در هر یک از بخش های تولید ؛ سریعا اپراتور مذکور را از وقوع اشکال آگاه سازد.

دماسنج و ترمومتر تونل انجماد و تونل پیش سرد

لازم به ذکر است که دیتالاگر DM-701 قابلیت کارکرد همزمان با هشت سنسور دمای دقیق TDC-23 را داشته که بدین ترتیب می توان دمای دقیق کل فرآیند تولید محصول را صرفا با کمک یک دستگاه تحت کنترل و نظارت قرار داد.

هم چنین با توجه به الزام سازمان علوم پزشکی مبنی بر کنترل و ثبت داده های دمایی ؛دستگاه ترموگراف DM-701 امکان پرینت نمودارهای دمایی و هم چنین دریافت گزارشات دمایی طی بازه زمانی مورد نظر را بصورت فایل اکسل جدول بندی شده در اختیار کاربر قرار میدهد.

این محصول با ضمانت های زیر ارائه می شود(بر روی تصویر کلیک کنید)

گارانتی محصولات پاردیک

PS45321060

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

chat نظرات (2)
رتبه