اعتبار و اعتماد به محصولات پاردیک

اعتبار برند پاردیک برآمده از اعتماد شما مشتریان گرامی به محصولات ما می باشد در طی هفت سال حضور در کنار شما آموخته ایم که ارائه محصولی کارآمد و مطمئن موجبات رضایت و اطمینان خاطر شما را فراهم خواهد نمود.
کلیه محصولات پاردیک با بهره گیری از مرغوبترین قطعات الکترونیکی طراحی و تولید و زیر تست های فنی پیچیده قرار می گیرند تا محصولی که بدست مشتری میرسد بدون ایجاد هر گونه خطا و خرابی های گاه و بیگاه بتواند سالیان سال در کنار شما باشد.
کارنامه عملکرد شرکت پاردیک و همکاری و ارائه خدمات به تعداد بسیاری از شرکت های معتبر دولتی و خصوصی خود گویای کیفیت بالای محصولات ما و بلطبع جلب رضایت شما مشتریان گرامی می باشد.


رمز موفقیت پاردیک نشات گرفته از مزایای زیر است:
 محصولات تولیدی تحت برند پاردیک با استفاده از مرغوبترین قطعات اولیه تولید می شوند که این خود عملکرد مطمئن و کارآمد محصول را طی سالیان متمادی تضمین می نماید
کلیه محصولات پاردیک با یک سال گارانتی واقعی و پنج سال تضمین ارائه خدمات ارائه می شوند.بر خلاف بسیاری از شرکت ها که وعده گارانتی و خدمات غیرواقعی میدهند و ضرر و زیان مالی مشتری را سبب می شوند ؛مشتریان محصولات پاردیک در طی دوره گارانتی هیچ هزینه ای بابت دریافت خدمات ؛ پرداخت نمی کنند

ما کیفیت را فدای کمیت نمی کنیم! از آنجا که متاسفانه ملاک خرید بسیاری از مشتریان صرفا قیمت یک کالا است ؛یافتن کالایی ارزان قیمت و به طبع با کیفیت نازل و بدون گارانتی و پشتیبانی واقعی کار بسیار آسانی است! شرکت پاردیک مفتخر است که در طی دوره فعالیت ؛ضمن کاهش حداکثری حاشیه سود ؛همیشه کیفیت را ملاک تولید محصول قرار داده تا بتواند از راه ارائه محصولات با کیفیت حضور مستمر خود در بازار اتوماسیون کشور را تضمین نماید.

مشاوره پیش از خرید با کمال صداقت.با توجه به اینکه مشتریان شرکت هر یک نیازها و درخواست های خاص خود را دارند؛  لذا نهایت تلاش خود را می کنیم تا صادقانه مشتریان را در امر انتخاب محصولاتی متناسب با نیازهای واقعیشان یاری رسانیم.

خدمات پس از فروش عالی!ما خود را متعهد به ارائه خدمات و مشاوره فنی پس از فروش میدانیم.از آنجا که اعزام نصاب هزینه ایاب و ذهاب بسیاری را به خریدار تحمیل میکند لذا نهایت تلاش خود را مکنیم که تا با ارائه خدمات پس از فروش مطلوب در کنار شما در حین نصب و راه اندازی محصول باشیم.لذا مشتریان گرامی محصولات تولیدی ؛ تحت برند پاردیک می توانند با اطمینان خاطر از دریافت خدمات پشتیبانی نسبت به نصب و راه اندازی دستگاه ؛ اقدام نمایند.

در شروع راهیم ؛ از ما بیشتر بخواهید...