خرید دیتالاگر
  • خرید دیتالاگر

خرید دیتالاگر ؛ راهنمای جامع انتخاب و خرید دیتالاگر مناسب

خرید دیتالاگر مناسب مستلزم اطلاع از چندین ویژگی خاص است.با اطلاع از این موارد می توانیم نیازهای خود را مشخص و بهترین دیتالاگر موجود را انتخاب نماییم

  •  کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است
  • در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد
  • جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید

خرید دیتالاگر ( راهنمای جامع انتخاب و خرید دیتالاگر مناسب)

خرید دیتالاگر مناسب و کارآمد مستلزم اطلاع و آگاهی از چندین مشخصه و ویژگی خاص است.با اطلاع از این موارد می توانیم نیازهای خود را به درستی تشخیص داده و بهترین دیتالاگر موجود را انتخاب نماییم.از اینرو در این نوشتار پارامترهایی را که می بایست در هنگام خرید دیتالاگر به آن توجه داشته باشیم را بررسی کرده و به شما کمک خواهیم کرد تا انتخاب بهتری داشته باشید.

تشخیص نیازها قبل از انتخاب و خرید دیتالاگر

پیش از انتخاب و خرید دیتالاگر می بایست نیازهای خود را مشخص نماییم.آیتم های مهمی که می بایست قبل از خرید دیتالاگر بررسی شوند شامل موارد زیر است

پارامترهای قابل اندازه گیری :

هر دیتالاگر پارامتر خاصی را اندازه گیری و ثبت می کند ؛ این پارامترها می توانند شامل دما ؛ رطوبت ؛ ولتاژ ؛ نور ؛ فشار و ... باشند.لذا ابتدا می بایست مشخص کنیم که می خواهیم چه پارامترهایی را اندازه گیری نماییم

دقت اندازه گیری :

هر دیتالاگر بسته به نوع سنسور مورد استفاده ؛ دارای دقت مشخصی است .بسته به اینکه می خواهیم از دیتالاگر در چه فضایی استفاده کنیم ؛ میزان دقت مورد نیاز متفاوت خواهد بود.به عنوان مثال اگر قصد خرید دیتالاگر برای اندازه گیری دمای نمونه های پزشکی و آزمایشگاهی را داریم می بایست از دیتالاگری استفاده کنیم که دقت بسیار بالایی داشته و بتواند دما را با تفکیک 0.1 درجه اندازه گیری نماید.

ظرفیت ذخیره سازی :

ظرفیت ذخیره سازی مقدار داده ای است که یک دستگاه دیتالاگر می تواند ذخیره کند . اگر قصد داریم از دستگاه دیتالاگر در محیطی استفاده کنیم که سنجش مداوم و دائمی سنسورها ؛ مورد نیاز است باید از دستگاهی استفاده کنیم که ظرفیت ذخیره سازی بسیار بالایی داشته  و بتواند داده های چندین ماه و حتی چندین سال را به صورت مداوم ثبت و ذخیره نماید.

امکان هشدار دهی به کاربران :

امکان هشدار دهی به کاربر در صورت بروز مشکل مولفه مهم دیگری است که می بایست پیش از خرید دیتالاگر مد نظر قرار گیرد ؛ اگر دیتالاگر فاقد امکان هشدار دهی به کاربر باشد ؛ بروز هر گونه مشکل در اندازه گیری و ثبت مقدار سنسورها از دید کاربر مخفی مانده و می تواند سبب بروز مشکل شود.از اینرو می بایست دیتالاگری انتخاب کنیم که امکان هشدار دهی به کاربر را داشته و بتواند با افزایش یا کاهش مقدار مولفه در حال اندازه گیری ؛ سریعا به کاربران اطلاع رسانی نماید.

تعداد سنسورهای قابل اتصال:

در برخی موارد نیاز به دیتلاگری خواهیم داشت که امکان کنترل و ثبت همزمان چندین سنسور مجزا را داشته باشد. به عنوان مثال در داروخانه ها و آزمایشگاه ها نیاز به کنترل و ثبت دمای چند یخچال دارویی به صورت همزمان وجود دارد.از اینرو در این موارد می بایست دیتالاگری خریداری کنیم که بتواند به صورت همزمان داده های دمایی چند یخچال را اندازه گیری و ثبت نماید.

نرم افزار  کاربر پسند :

از آنجا که داده های اندازه گری شده همگی بر روی نرم افزار نمایش داده میشود.از اینرو می بایست دیتالاگری انتخاب کنیم که نرم افزاری ساده و کاربر پسند داشته و امکان پرینت لحظه ای نمودارها را اختیار قرار دهد.نرم افزار مورد نظر می باست امکان ارائه گزارشات متنوع از سنسورهای متصل را به صورت نمودار و فایل اکسل در اختیار کاربر قرار دهد.

قیمت :
قیمت یک دستگاه دیتالاگر وابستگی مستقیمی به کیفیت ساخت دستگاه ؛ دقت اندازه گیری ؛ ظرفیت ذخیره سازی و تعداد سنسورهای قابل اندازه گیری خواهد داشت.در صورتی که نیازهای خود را به درستی مشخص نماییم می توانیم با صرف هزینه ای معقول بهرین انتخاب ممکن را داشته باشیم.

استفاده از دیتالاگر پاردیک DM-701

دیتالاگرهای پاردیک انتخابی ایده آل جهت کنترل و ثبت دما ؛ رطوبت و ولتاژ می باشد.دیتالاگرهای پاردیک با استفاده از دقیقترین و مرغوبترین سنسورهای صنعتی ؛ کالیبره شده در حین تولید و بی نیاز از کالیبراسیون مجدد بوده ؛ امکان اندازه گیری و ثبت داده ها را به مدت بسیار طولانی داشته و قادر است تا کلیه پارامترهای مورد اندازه گیری را تا 10 سال متوالی ثبت و ذخیره نماید.این محصول در مدل های یک الی هشت سنسوره تولید شده و قابلیت کنترل همزمان دمای یک الی هشت فضای مجزا را فراهم می آورد.به ازای هر سنسور می توان بازه دمایی مشخصی را تعریف  نمود تا به محض افزایش یا کاهش دما خارج از محدوده تعریفی ؛ دستگاه آلارم هشدار آنرا بر روی گوشی موبایل کاربر ارسال نماید.دیتالاگرهای DM-701 با نرم افزار اختصاصی تحت وب ارائه شده و قابلیت نمایش لحظه ای ؛ پرینت آنلاین و هم چنین دریافت گزارشات متنوع را در قالب فایل اکسل در اختیار کاربر قرار میدهد.

کلیه محصولات ما با ضمانت های زیر ارائه می شوند(بر روی تصویر کلیک کنید)

گارانتی محصولات پاردیک

PS45321108

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

chat نظرات (1)
رتبه