دیتالاگر یخچال دارو و یخچال آزمایشگاه
 • دیتالاگر یخچال دارو و یخچال آزمایشگاه
 • دستگاه کنترل دما یخچال آزمایشگاه سنسور دمای آزمایشگاه

دستگاه دیتالاگر دمای یخچال دارویی و آزمایشگاهی

کنترل و ثبت دمای یخچال های دارویی و آزمایشگاهی یکی از الزامات قانونی برای کلیه آزمایشگاه ها و نیز انبارها و یخچال های دارویی می باشد. دستگاه مورد استفاده بدین منظور می بایست بتواند داده های دریافتی از کلیه سنسورهای متصل را ؛به مدت چند سال در خود ذخیره نموده و امکان بازیابی آسان داده های ذخیره شده را در اختیار کاربر قرار دهد.

 • کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است
 • در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد
 • جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید

دستگاه دیتالاگر  یخچال دارویی و آزمایشگاهی:

کنترل و ثبت دمای یخچال های دارویی و آزمایشگاهی یکی از الزامات قانونی برای کلیه آزمایشگاه ها و نیز انبارها و یخچال های دارویی می باشد. دستگاه مورد استفاده بدین منظور می بایست بتواند داده های دریافتی از کلیه سنسورهای متصل را ؛به مدت چند سال در خود ذخیره نموده و امکان بازیابی آسان داده های ذخیره شده را در اختیار کاربر قرار دهد.

 دقت و قابلیت اطمینان سنسورهای مورد استفاده در یخچال های دارویی و آزمایشگاهی  بسیار حائز اهمیت بوده و لازمست تا از سنسورهایی استفاده شود که بتواند در بدترین شرایط محیطی ؛حتی در صورت غوطه ور شدن در آب و مایعات ؛عملکرد ایده آل خود را حفظ کرده و دچار انحراف از مقدار واقعی نشود.

دستگاه دیتالاگر سیم کارتی پاردیک سیستم در حقیقت نسخه ای سفارشی از دستگاه مدل SM-2037 بوده که قادر است تا کلیه پارامترهای مورد نیاز انبارهای دارویی ؛انبارهای مواد غذایی ؛سردخانه ها و یخچال های صنعتی  و دارویی را به دقت بسیار بالا کنترل کرده و در صورت تشخیص بروز خطا و نیز افزایش و یا کاهش دما و یا رطوبت سریعا اقدامات امنیتی لازم را انجام دهد.از آنجا که عموما جهت نگهداری دارو از دمای بالای صفر(بین 2 تا 8درجه سانتی گراد) و جهت کنترل دمای نمونه های آزمایشگاهی و بیولوژیکی از دمای زیر صفر استفاده می شود؛لذا سنسور مورد استفاده می بایست بتواند هم رنج دمایی مثبت و هم رنج دمایی منفی را به طور کامل و با دقت بالا پوشش دهد.

 دیتالاگر سیم کارتی پاردیک سیستم قادر است تا میزان دمای تا حداکثر 8 یخچال مجزا از یکدیگر را به صورت هوشمند کنترل نموده و در صورت افزایش و یا کاهش دمای هر یک سریعا با ذکر نام و شناسه آن یخچال فرد مسئول را مطع نماید.

دستگاه دیتالاگر دارویی و آزمایشگاهی پاردیک قادر است تا دمای هر کدام از یخچال ها را به مدت 10 سال در خود ذخیره نموده و هم چنین از میزان دمای هر کدام از یخچال ها به صورت آنلاین گراف تهیه نماید.امکان دریافت پرینت از گراف دمایی هر کدام از یخچال ها موجب می شود تا در صورت بروز هر گونه مشکل ؛به راحتی بتوان تاریخ و ساعت دقیق بروز مشکل را مشاهده و بررسی نمود.

از دیگر قابلیت های این سیستم می توان به امکان اعلام هشدار در صورت قطعی برق و یا قطعی فاز/جابجایی فاز در سیستم های سه فاز اشاره نمود.به کمک این قابلیت دستگاه قادر است تا به محض تشخیص بروز قطعی برق و یا ایجاد اختلال در برق شهری سریعا از طریق تماس تلفنی؛ارسال اس ام اس و نیز روشن کردن آلارم صوتی و نوری فرد مسئول را در جریان امر قرار دهد.

قابلیت ها و امکانات دستگاه دیتالاگر و کنترلر دمای یخچال دارویی پاردیک:

 •  امکان نظارت بر دمای تا حداکثر 8 یخچال به صورت مجزا با امکان تعیین نام و شناسه مجزا به ازای هر یخچال
 •  مجهز به سنسور دمای بسیار دقیق آمریکایی از نوع ضد آب با دقت 0.1 ‘c و قابلیت اندازه گیری بازه دمایی 53- الی 123.7+ درجه سانتی گراد.ایده آل جهت کنترل دمای یخچال های دارویی و نیز یخچال های نگهداری نمونه های بیولوژیکی
 •  قابلیت کنترل و لاگ کردن مقدار رطوبت ؛ایده آل جهت استفاده در انبارهای مواد غذایی و....
 •  قابلیت اعلام هشدار به کاربر به صورت تماس تلفنی؛ارسال اس ام اس ؛آژیر و ارسال ایمیل در صورت افزایش و یا کاهش دمای هر کدام از یخچال ها
 •  امکان تکرار هشدار افزایش و یا کاهش دما طی بازه های زمانی از پیش تعیین شده
 •  قابلیت فعال سازی آژیر صوتی و آلارم نوری در صورت خروج دما از محدوده تعیین شده توسط کاربر
 • قابلیت لاگ کردن و ثبت اطلاعات دما و رطوبت به مدت بیش از10 سال بدون نیاز به کامپیوتر(قابلیت ذخیره تا حداکثر1 میلیون رکورد)
 •  امکان ثبت زمان های قطعی برق ؛زمان های باز شدن درب یخچال ؛زمان های روشن شدن آژیر و ... با امکان دانلود کلیه پارامترها در قالب فایل اکسل
 • امکان بازیابی داده های ذخیره شده در سیستم در قالب فایل CSV با امکان تعیین تاریخ دقیق شروع و پایان؛ماه و سال مورد نظر
 •  امکان تهیه و ایجاد گراف از داده های تولیدی از سنسور های دما و رطوبت با امکان پرینت آنلاین
 •  قابلیت تماس تلفنی ؛ارسال اس ام اس و ارسال ایمیل در صورت افزایش و یا کاهش دما خارج از محدوده تعیین شده

این محصول با ضمانت های زیر ارائه می شود(بر روی تصویر کلیک کنید)

گارانتی محصولات پاردیک

PS45321037

دانلود

کاتالوگ دیتالاگر یخچال دارو

دانلود کاتالوگ دیتالاگر یخچال دارو و آزمایشگاه

دانلود (538.48k)

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

chat نظرات (4)
رتبه