سنسور قطع برق اتاق سرور سنسور هشدار برق سرور
  • سنسور قطع برق اتاق سرور سنسور هشدار برق سرور

سنسور هشدار دهنده قطع برق اتاق سرور

به کمک این سنسور می توان به سرعت از قطعی برق شهری و هم چنین قطع برق UPS در اتاق سرور اطلاع یافته و اقدامات لازم را انجام داد

  •  کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است
  • در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد
  • جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید

سنسور  هشدار قطع برق سرور 

سنسور هشدار دهنده قطع برق به دستگاه کنترل و مانیتورینگ اتاق سرور متصل شده و بلافاصله پس از تشخیص بروز قطعی برق شهری و یا برق UPS اقدامات لازم را انجام خواهد داد.

با توجه به اینکه دستگاه به صورت مستقیم به برق شهری متصل می گردد بنابراین نصب و راه اندازی آن بسیار ساده و راحت بوده و توسط هر شخصی قابل انجام است.

با اتصال این وسیله به دستگاه کنترل و مونیتورینگ اتاق سرور تولیدی این شرکت ؛ به محض قطعی برق شهری و یا ایجاد اختلال در عملکرد UPS در اتاق سرور و قطعی برق آن ؛ دستگاه با ارسال پیام به کاربر وی را از وقوع این اتفاق آگاه خواهد کرد.

بدین ترتیب مسئول مربوطه می تواند در کمترین زمان ممکن نسبت به رفع عیب و بازگردانی سیستم ها به وضعیت مطلوب اقدام نماید.

لازم به ذکر است که با توجه به زون پذیر بودن دستگاه کنترل و مونیتورینگ اتاق سرور پاردیک سیستم ؛ می توان از یک یا چند دستگاه هشدار دهنده قطع برق استفاده نمود و با قطعی برق در هر یک از زون ها به سرعت از وقوع این مشکل آگاهی یافت.

PS45321027

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

chat نظرات (5)
رتبه