نمایشگر دمای سون سگمنتی یخچال دارو و یخچال آزمایشگاه
  • نمایشگر دمای سون سگمنتی یخچال دارو و یخچال آزمایشگاه
  • نمایشگر دمای سون سگمنتی

نمایشگر دمای سون سگمنتی

نمایشگر دمای سون سگمنتی با قابلیت نمایش دمای زیر صفر و قابل اتصال به دستگاه دیتالاگر دمای انبار؛دیتالاگر یخچال دارو و دستگاه کنترل دمای سیم کارتی 

  •  کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است
  • در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد
  • جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید

نمایشگر دمای سون سگمنتی :

نمایگشر دمای سون سگمنتی مدل DS43 محصولی از شرکت مهندسی پاردیک ؛ به منظور اتصال به دستگاه های سری DM (دیتالاگر آنلاین) و سری SM (کنترلر دمای سیم کارتی) طراحی و تولید شده است.

نمایشگر DS43 ایده آل برای کاربردهایی است که نیاز به امنیت بالا داشته باشد بدین منظور این نمایشگر مستقل از دستگاه کنترلر بوده و خود نمایشگر نیز فاقد هر گونه کلیدهای کنترلی می باشد که عملا امکان دستکاری و اعمال تنظیمات از سوی افراد غیر مجاز  را به صفر میرساند.

با توجه به اینکه دستگاه دیتالاگر دمای DM-701 و کنترلر دمای سیم کارتی SM-2037 قابلیت اتصال تا هشت سنسور دمای مجزا را فراهم می کنند؛ بنابراین به سادگی می توان دمای چندین یخچال و یا سردخانه مجزا از یکدیگر را کنترل کرده و داده های دمایی تمامی سنسورها را به صورت یکپارچه بر روی این نمایشگر ؛ نمایش داد.

نمایشگر دمای سون سگمنتی DS43 با اندازه کوچک قابل نصب و اتصال به کلیه سطوح افقی و عمودی بوده و امکان نمایش دمای کلیه سنسورهای دمای متصل به دستگاه را به صورت چرخشی و با تایم تکرار قابل تعریف در اختیار قرار میدهد.

نمایشگر دمای یخچال

موارد کاربرد نمایشگر دمای سون سگمنتی DS43 :

همانطور که پیشتر اشاره گردید با توجه به اینکه این نمایشگر فاقد کلیدهای کنترلی بوده و امکان انجام دستکاری و اعمال تنظیمات از طریق نمایشگر وجود ندارد لذا کاربردهای آن بسیار وسیع و گسترده می باشد که در زیر به چند نمونه اشاره میگردد:

استفاده در خودروهای حمل گوشت و مواد فاسد شدنی جهت نمایش لحظه ای دما به راننده

استفاده در خودروهای حمل دارو ؛واکسن و مواد بیولوژیک

استفاده در آزمایشگاه ها و کلینیک های تشخیص طبی  و مکان های مشابه با میزان رفت و آمد زیاد

استفاده در داروخانه ها جهت نمایش یکپارچه دمای کلیه یخچال ها

استفاده در کشتارگاه ها جهت نمایش یکپارچه دمای هر بخش خصوصا واحد تونل سرد و تونل انجماد

PS45321054

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

chat نظرات (2)
رتبه