دتکتور نشت آب حسگر و سنسور نشت آب
  • دتکتور نشت آب حسگر و سنسور نشت آب
  • سنسور و حسگر نشت آب سیم کارتی

دتکتور نشت آب - سنسور و حسگر نشت آب ساختمان

دتکتور حسگر و سنسور هشدار دهنده نشت آب ساختمان مسکونی آپارتمان و ویلا ؛ امکان تماس و اس ام اس و اتصال به آژیر - نکات و الزامات پیش از خرید 

  •  کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است
  • در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد
  • جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید

دتکتور ؛ سنسور یا حسگر نشت آب 

حسگر یا دتکتور  نشت آب جهت تشخیص و هشدار به کاربر به محض بروز نشت آب در ساختمان ها و هم چنین موتورخانه ها استفاده میشوند .

نشت آب در ساختمان ها مشکل شایعی است که عموما چندان جدی گرفته نمیشود . این مشکل حتی در ساختمانهایی که مدت کمی از سال مورد استفاده قرار میگرند شایع تر است. نشت آب که میتواند از لوله های تاسیسات ؛ شیرهای آب و شیلنگ ماشین لباسشویی و ظرفشویی ایجاد شود موجب بروز خسارت های جبران ناپذیر مادی شده و معمولا مشکلی است که تا قبل از وقوع هیچ گونه فکری به حال آن نمیشود.

حسگر دتکتور نشت آب DRC-12 محصولی از شرکت مهندسی پاردیک است که امکان هشدار سریع به کاربر را به محض بروز نشت آب داشته و قادر است تا سریعا کاربران را با ارسال اس ام اس و تماس تلفنی در جریان بروز مشکل قرار دهد.

سنسور حسگر DRC-12 به دستگاه کنترلر سیم کارتی متصل شده و امکان ارسال آلارم روی موبایل کاربران را فراهم میسازد. بدین ترتیب به محض بروز نشت آب دستگاه سریعا با کاربران تماس گرفته و ایشان را از وقوع مشکل آگاه خواهد کرد.

نکات و الزامات پیش از خرید :

نکته ای که کاربران می بایست پیش از خرید سنسور و حسگر نشت آب به آن دقت کنند اینست که عموما سنسورهایی با قیمت پایین تر دارای یک آلارم صوتی کوچک داخلی هستند که صرفا امکان هشدار را حداکثر در فاصله چند متری میسر می سازند ؛ سنسورهای جدید تر نیز گرچه دارای قابلیت وای فای بوده و هشدار به کاربر را خارج از منزل میسر می سازند اما مشکلی که وجود دارد اینست  که ؛ پیش از بروز نشت آب ممکن است برق قطع شده و یا به هر دلیلی اینترنت قطع شود در این حالت عملا این نوع سنسورها کارایی خود را از دست داده و بلااستفاده خواهند شد!

مزیت ویژه سنسور حسگر نشت آب پاردیک :

از آنجا که سنسور حسگر نشت آب پاردیک از نوع سیم کارتی بوده لذا مشکلاتی که در بالا به آن اشاره شد را ندارد ؛ تماس و پیامک در همه جا در دسترس بوده و از طرفی خود دستگاه نیز مجهز به باتری پشتیبان داخلی با شارژدهی طولانی است ؛ در نتیجه قطعی طولانی مدت برق هم خللی در عملکرد دستگاه ایجاد نخواهد کرد. علاوه بر این به هر دستگاه می توان چندین سنسور نشت آب ؛ متصل و به سرعت از وقوع نشت آب در مکان های مختلف اطلاع یافت.

البته امکان تشخیص و هشدار نشت آب ؛ صرفا یکی از قابلیت های این محصول بوده و دستگاه کنترلر SM-2037 شامل قابلیت های متعددی نظیر کنترل تجهیزات برقی داخل منزل از راه دور ؛ امکان تشخیص قطعی برق ؛ امکان تشخیص بروز سرقت و هم چنین کنترل دما از دیگر قابلیت های این محصول می باشد.

به عبارت ساده تر کاربر با نصب سنسور نشت آب DRC-12 علاوه بر دریافت هشدار بروز نشت آب و  هشدار قطعی برق ؛ از قابلیت هایی چون کنترل خودکار دما و کنترل لوازم برقی داخل خانه وهم چنین دریافت هشدار سریع به محض بروز سرقت آگاه خواهد شد.

این محصول با ضمانت های زیر ارائه می شود(بر روی تصویر کلیک کنید)

گارانتی محصولات پاردیک

PS45321073

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

chat نظرات (3)
رتبه