قیمت دیتالاگر هوشمند
  • قیمت دیتالاگر هوشمند

دیتالاگر هوشمند مزایا کاربردها و قیمت

دیتالاگر هوشمند دستگاهی برای اندازه گیری ؛ ثبت ؛ مشاهده  و هشدار سریع به کاربران  جهت  دما ؛ رطوبت ؛ شدت نور ؛ ولتاژ برق یا هر ورودی دیگر است

  •  کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است کیفیت و کارائی این محصول توسط پاردیک سیستم تضمین شده است
  • در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد در صورت عدم رضایت از کارائی محصول امکان لغو سفارش و بازگردانی کامل وجه ؛میسر می باشد
  • جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید جهت استعلام قیمت این محصول لطفا با ما تماس بگیرید

دیتالاگر هوشمند ؛ مزایا ؛ کاربردها و قیمت

دیتالاگرها دستگاه هایی هستند که برای اندازه گیری و ثبت انواع مختلف داده ها در طول زمان استفاده می شوند.پارامترهای قابل اندازه گیری توسط دیتالاگرها می تواند دما ؛ رطوبت ؛شدت نور ؛ ولتاژ برق یا هرپارامتر دلخواه دیگر باشد.

دیتالاگرها عموما به دو نوع ساده و هوشمند تقسیم بندی میشوند که در نوع ساده امکان اتصال به سیستم جهت پایش از راه دور میسر نبوده و جهت دسترسی به داده های ذخیره شده ؛ دسترسی فیزیکی به کارت حافظه الزامی خواهد بود.در سمت مقابل دیتالاگرهای هوشمند بدون محدودیت مکان و زمان امکان دسترسی به داده های اندازه گیری شده را فراهم می آورند.

دیتالاگر هوشمند چیست؟ 

دیتالاگرهای هوشمند تجهیزاتی جهت اندازه گیری و پایش از راه  دور بدون محدودیت مسافت هستند.این تجهیزات الزام به دسترسی فیزیکی به دستگاه را حذف کرده و موجب بهبود و سهولت کاربری میشوند.به گونه ای که کاربر می تواند در هر ساعت از شبانه روز و بدون محدودیت مکانی اطلاعات لحظه ای دیتالاگر مورد نظر را بررسی کرده و یا اقدام به دریافت گزارش در قالب نمودار و یا فایل اکسل نماید.

مزایای دیتالاگرهای هوشمند نسبت به دیتالاگرهای معمولی

دسترسی بلادرنگ به داده ها: یکی از بزرگترین مزیت های دیتالاگرهای هوشمند، امکان دسترسی به داده ها در زمان واقعی است. این بدان معنی است که داده ها می توانند در حین جمع آوری نظارت و تجزیه تحلیل شوند و امکان تصمیم گیری و حل مشکل سریعتر را فراهم کنند.

نظارت از راه دور: دیتالاگرهای هوشمند را می توان برای نظارت بر داده ها از مکان های دور مورد استفاده قرار داد .این به ویژه در شرایطی که دسترسی فیزیکی به مکانی که داده ها در آن جمع آوری می شوند دشوار است ؛ بسیار مفید خواهد بود.

سرعت بالا در بررسی مشکل : بر خلاف دیتالاگر های معمولی که هیچ گونه ابزار ارتباطی با کاربر ارائه نمیدهند ؛ دیتالاگرهای هوشمند قادرند تا به محض بروز هر گونه خطا در پارامتر مورد سنجش ؛ افزایش یا کاهش غیرمتعارف آن به سرعت پیام های هشدار را بر روی گوشی موبایل کاربر ارسال نمایند.از این رو کاربر می تواند به سرعت وارد عمل شده و مشکل ایجاد شده را بررسی و رفع نماید.

قیمت : گرچه در نگاه اول ممکن است ؛ دیتالاگرهای هوشمند گرانتر از دیتالاگرهای ساده به نظر آیند اما در طول زمان به دلیل کاهش هزینه های نیروی انسانی ؛ بهبود دقت اندازه گیری و کاهش هزینه های سرویس و نگهداری بسیار مقرون به صرفه تر از نوع ساده بوده و هم چنین راحتی و سهولت استفاده و دریافت آلارم سریع بر روی گوشی موبایل دو آیتمی است که فقط با استفاده از دیتالاگرهای هوشمند قابل دستیابی است.

قیمت دیتالاگر های هوشمند

در حال حاضر دیتالاگر های هوشمند پاردیک در دو مدل DM-701 و DM-701H تولید و ارائه شده و  قابل استفاده در بسیاری از مکان ها نظیر داروخانه ها ؛ کلینیک های پزشکی و آزمایشگاهی ؛ انبارهای نگهداری دارو ؛ انبارهای نگهداری میوه ؛ سردخانه ها و بسیاری مکان های دیگر هستند.قیمت هر دستگاه دیتالاگر وابسته به تعداد زون های قابل اندازه گیری دما و رطوبت ؛ متغیر می باشد. از اینرو جهت کارشناسی و بررسی تعداد سنسور مورد نیاز و قیمت ؛ خواهشمند است با شماره های شرکت در تماس باشید.همکاران ما ضمن ارائه مشاوره دقیق ؛ شما را جهت انتخاب بهترین محصول راهنمایی خواهند کرد. 

این محصول با ضمانت های زیر ارائه می شود(بر روی تصویر کلیک کنید)

گارانتی محصولات پاردیک

PS45321107

احتمالا با این موارد هم علاقمند باشید

chat نظرات (1)
رتبه